Ekspres Kurye ve Acil Kurye

istanbul express kurye

Ekspres Kurye ve Acil Kurye

Nakliye hizmetinin alternatif bir hizmet modeli olan Ekspres kurye, gönderinizin alıcıya normal kurye hizmetinden çok daha erken ulaşmasını sağlayan bir sistemdir. Kurye servis şirketleri ile iletişime geçtiğinizde, acil kurye servisinden yararlanmak için servis kaydını bıraktığınızda, en yakın kurye personeli gönderinin alınacağı adrese yönlendirilir ve en geç bir saat içinde sevkıyat alınır. Kurye personelinin elinde aynı hızla birden fazla sevkiyat olsa bile, gönderinize birkaç saat içinde Express kurye farkı ile öncelik verilecektir.

Acil  kurye hizmeti, gönderinin alınacağı adrese ve teslim edilecek adrese göre mesafeye bakılarak, İstanbul’da araba veya normal kurye hizmetlerine göre daha kısa sürede acil kurye hizmeti olarak algılanabilir. Acil kurye olarak gönderilmesi gereken belgeleriniz veya paketleriniz için en acil ve hızlı hizmeti alacaksınız.

Ücret acil kurye servisinden biraz farklı olduğu için isteğiniz için özel bir servis olacak ve seyahat edilecek mesafeye göre de değişecektir. Acil kurye ve çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabileceğiniz diğer hizmet modelleri hakkında bir servis kaydı bırakabilirsiniz.

Acil kurye gönderilerinizin kurumsal veya bireysel olarak faydalanabileceğiniz Express kurye hizmetinde nasıl ele alınacağını düşünmek yerine tüm endişelerinizi gidermek için acil kurye hizmet modelini kullanabilirsiniz. Kurye personeliniz İstanbul’un tüm semtlerine en geç 3 veya 4 saat içinde ulaşabilir ve adrese mümkün olan en kısa sürede ulaştırılabilir.

Şirket garantisinde kurye hizmeti ne olursa olsun belgelerin, paketlerin, paketlerin kalitesi ne olursa olsun alıcıya verilen kurye hizmetinin kalitesinden bağımsız olarak sadece birkaç saat içinde teslim sisteminin teslimatı sayesinde gerçekleştirilir. Sevkıyat teslimat raporunu en zamanında teslim ederek iletişim adresinize iletiniz.

Kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti ile, şirket garantisinin kalitesini bozmadan gönderilerinizin zamanında taşınmasının kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz.  Express kurye hizmetinden güvenle yararlanabilirsiniz. Kurye personeli, adresinizi bir saat içinde sağlayarak gönderinizi en hızlı şekilde alıcıya ulaştırır.